Jdi na obsah Jdi na menu
 


Volání zdarma do všech sítí

Pokud se k nám přidáte, můžete využívat volání mezi sebou za paušál pouhých 22,- Kč/měs, nebo volání zdarma do všech sítí za 1000,- Kč/měs. Ceny jsou bez DPH.
 
1. Volání zdarma do všech sítí za paušál 1000,- Kč/měs:
 
Smlouva se uzavírá pouze na 6 měsíců a v rámci tohoto paušálu voláte všem lidem do všech sítí neomezeně dlouho zcela zdarma a navíc, když tento paušál doporučíte dalším 2 lidem, jeden měsíc nemusíte vůbec nic platit.
 
2. Volání zdarma mezi sebou za paušál 22,- Kč/měs:
 
V rámci tohoto paušálu si mezi sebou voláme neomezeně dlouho zdarma, dalším lidem v síti O2 za 1,80 Kč/min., do ostatních sítí za 3,16 Kč/min. a můžete mít internet v mobilu za 125,- Kč/měsíc.
 
Máte-li zájem o vyřízení této SIM-karty, musíte jen splnit jednoduchou reklamní podmínku, že si jednorázově jednou ročně zakoupíte určité zboží v hodnotě cca 1000,- Kč a následně pak uzavíráte smlouvu na 2 roky a platíte už jen symbolický paušál 22,- Kč / za měsíc.
  
=================================================== 

   ICQ:  353-763-015  ICQ kontakt

Skype:

 LiveFabest   Skype Me?! 
e-mail:  BurzaX@seznam.cz

Když nejsme on-line na ICQ nebo Skype, napište vzkaz, který nám přijde SMS-kou na mobil. Napište pozorně svůj e-mail, nebo telefon do vzkazu, jinak Vám nemůžeme odpovědět: