Jdi na obsah Jdi na menu
 


Navazující výdělek

Vyzvedněte si peníze nebo reklamní výrobky, uvedené na úvodní stránce: www.clicky.estranky.cz

Výrobky jsou v hodnotě cca 700,- Kč a můžete je převzít i pro své známé s tím, že pokud nám výrobky necháte, můžete je u nás zaměnit za registraci do binárního systému a budete pak dostávat finanční odměny z lidí, kterým vyzvednutí a záměnu těchto výrobků za registraci doporučíte a oni to mohou doporučovat dál dalším lidem.

Obecně Vám tedy můžeme zajistit:

Jednoduchý výdělek z rozdávání reklamních výrobků, které nám vlastně necháte a zaměníte je za registraci.

Pokud vyzvednete výrobky pro 3 lidi a tyto výrobky nám necháte, my Vám zaplatíme registraci do binárního systému za 1.200,- Kč a když to doporučíte dalším lidem, za každého zájemce, kterého pak už registrujeme pod Vás, dostáváte okamžitě 1.000,- Kč.

Když si Aloe chcete nechat a přesto máte zájem si touto reklamní akcí vydělat, pak můžete ze svých peněz nejdřív investovat do registrace a následně Vám vysvětlíme, jak si z konkrétních reklamních akcí vyberete min. 1200,- Kč, čímž se Vám investice vrátí a toto pak můžete nabídnout i dalším lidem.

Nový člověk se zařadí pod Vás buď vlevo nebo vpravo a je jedno pod koho, neboť vždy je to Váš přímý člověk.

Další odměny pak nabíhají z bodů za služby, které pak lidé v binárním systému využívají.

Body nabíhají jednak sponzorům (přímé body), kteří lidi přivedli a současně všem v celé linii, kteří jsou nad zaregistrovaným člověkem (nepřímé body).

Body se proplácí systémem 2:1, tzn. když na jedné straně budete mít 200 bodů a na druhé straně 100 bodů (je jedno která je to strana), automaticky se odečte 200 a 100 bodů a tyto body se Vám převedou na peníze, tzn. 700,- Kč na Váš účet (vždy v pátek) a peníze můžete ihned vybrat.

Tento binární systém je jeden z mála systémů, ze kterého se vyplácí provize až do poslední úrovně a body nabíhají ze služeb, které pak lidé využívají, všem stejně v dané linii.

Nejzajímavější služba je využití levného volání (lze čerpat až 5 SIM karet, tzn. 5 paušálů) a nákup pohonných hmot v síti Shell na dluh, tzn. že dostáváme bezúročnou půjčku ve výši až 10.000,- Kč (2 Shell karty s částkami 2 x 5000,- Kč), ze které se pohonné hmoty nakupují a platíme vše na fakturu prakticky až za 2 měsíce od nákupu.

Tyto služby je vhodné využívat jako celek pro skupinu lidí, kteří mohou, ale nemusí být ani registrováni v binárním systému a jak SIM tak i Shell-karty si mohou navzájem půjčovat podle potřeby.

Zaregistrovaný člověk si může vzít buď na sebe nebo pro 5 lidí až 5 SIM karet T-mobile, kde za měsíční paušál 198,- Kč je 61 volných minut a za 330,- Kč je 122 volných minut.

Neprovolané volné minuty se neomezeně převádí stále dál a dál do dalšího měsíce. U tarifu za 330,- Kč měsíčně se pak platí nad rámec volných minut 2,90 Kč / za min. Volání mezi lidmi v rámci binární sítě, je vždy za 0,27 Kč a nečerpá se to z volných minut.

K tomu si lze vzít až dvě Shell karty, kde je přednabito 2 x 5.000 Kč na platby u Shellu i jinde, k tomu se slevou až 10 % na PHM. Zároveň je majitel karty pojištěn na úraz či smrt v souvislosti s řízením.

Jedná se tedy až o 10.000,- Kč (2 karty) s bezúročným obdobím až na dva měsíce.

Pokud chce skupina 5-ti lidí tyto služby využívat, musí nejdřív každý z nich jednorázově zaplatit roční poplatek 640,- Kč, což je navýšení paušálu o pouhých 53,- Kč na měsíc, ovšem tento roční poplatek (nebo i paušál) můžeme za celou skupinu zaplatit, pokud skupina dohodne a nechá nám Aloe přípravky od 8 lidí.

Za roční poplatek naběhne 44 bodů sponzorovi (přímé body) a všem v celé linii, kteří jsou nad zaregistrovaným člověkem (nepřímé body).

Další nabídky v rámci binárního systému, které si lze v případě zájmu podrobně vysvětlit jsou:

- lze uzavírat pro známé i sebe s 45% slevou kvalitní povinné ručení, zo což je 20-25 bodů

- lze získat slevy u Čedoku pro všechny členy rodiny 500,- Kč na osobu (i když nejsou v binárním systému) na „Last minute“ nebo 7 % na ostatní zájezdy.

- podnikatelé si mohou na IČO vzít 2–4 SIM karty Vodafone, kde je sleva asi 40 % na standardní nabídky.

Na tento binární systém lze navázat další výdělky, kde už nemusíte nic nikomu doporučovat, pouze si ze zisku zaplatíte další registraci za 1000,- Kč a toto pak udělají i další lidé, kteří budou pod Vámi mít zisk a každý pak už jen dostává další a další odměny z nově vyřízených registrací.

Podrobnosti Vám rádi vysvětlíme, nejlépe přes Skype, který když nemáte, tak si ho stáhněte přes: www.skype.com 

======================================

 

   ICQ:  353-763-015  ICQ kontakt

Skype:

 LiveFabest   Skype Me?! 
e-mail:  BurzaX@seznam.cz

Když nejsme on-line na ICQ nebo Skype, napište vzkaz, který nám přijde SMS-kou na mobil: