Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mobilní síť nové generace

V průběhu roku 2011 má být v Česku spuštěna ve spojení s některým z operátorů mobilní síť nové generace.

V Polsku se mobilní síť spustila s paušálem 194,- Kč na měsíc, v rámci něhož je měsíčně 300 minut volání zdarma do všech sítí, takže i u nás bude určitě zajímavá cena pro paušál.

Výhodou této sítě je, že každý zákazník může být současně i obchodníkem a když doporučí paušál dalším lidem, může si tím zajistit jednoduchý výdělek v rámci MLM systému.

Nyní se provádí předběžná registrace zdarma a až se mobilní síť spustí, pak se bude provádět přeregistrace do reálné MLM struktury, kde se bude platit jednorázově cca 5000,- Kč, ale zaplatí si to pouze lidé, kteří budou chtít dostávat odměny.

Na vstup si může každý vydělat nejen reklamní akcí, která je popsána na úvodní stránce nebo v sekci "Jednoduchý výdělek", ale i výběrem odměn z dalších reklamních akcí, které připravujeme tak, aby nikdo nemusel nic platit ze svých peněz.

Pokud někdo nebude chtít být zařazen do reálné MLM obchodní struktury, poplatek platit nemusí, jen si zajistí výhodný tarif.

Registrace je tedy nezávazná a stačí, když nám pošlete e-mailem jen své základní údaje a následně obdržíte další podrobnější informace.

Zašlete nám na BurzaX@seznam.cz:

- Jméno a příjmění

- číslo Vašeho mobilního telefonu

- Váš e-mail

- Váš skype name

- region

Podrobnosti Vám rádi vysvětlíme, nejlépe přes Skype, který když nemáte, tak si ho stáhněte přes: www.skype.com 

======================================

 

   ICQ:  353-763-015  ICQ kontakt

Skype:

 LiveFabest   Skype Me?! 
e-mail:  BurzaX@seznam.cz

Když nejsme on-line na ICQ nebo Skype, napište vzkaz, který nám přijde SMS-kou na mobil: