Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jednoduchý výdělek

MULTI VÝDĚLEČNÝ MARKETING (MCMF)

MCMF není firma, ale skupina lidí – klub vzájemné pomoci, který umožňuje každému stát se jeho členem a vydělávat.

Registrace je zdarma a MCMF nevybírá žádné vstupní, ani jiné poplatky.

Nemusíte platit nic ze svých peněz a přesto budete vydělávat, jen si pozorně přečtěte níže uvedené informace.

Členové MCMF si vzájemně a dobrovolně posílají symbolické finanční částky jako projev spokojenosti s nabízeným systémem a to jim následně umožní vydělávat.

MCMF dává svým členům k dispozici zdarma v elektronické podobě e-knihy na různá témata z oblasti informatiky.

Nejefektivnějším způsobem, jak získat finanční svobodu a nezávislost, je rozhodně obchodní systém MLM, ale mnoho lidí má z těchto systémů strach kvůli vstupním poplatkům.

Každý chce vydělávat, ale nechce investovat vlastní peníze.

Proto jsme vytvořili jednoduchý a spolehlivý podpůrný systém - klub, který nevyžaduje žádný prodej ani nákup.

Tento systém Vás propojuje s úspěšnými a finančně zajištěnými lidmi, kteří pomocí určitých reklamních akcí mají možnost každému jednorázově zajistit a půjčit bez jakýchkoliv smluv určitou finanční částku, ze které si pak každý může zabezpečit výdělek v rámci tohoto systému s tím, že část peněz půjčí svému sponzorovi a dokonce část si může i ponechat.

Navíc Vám tento systém dává reálnou šanci zapojit se i do dalších výdělečných MLM systémů MLM, do kterých si už vstup zaplatíte z výdělku.

Jak tedy začít?

Jednoduchou registrací zdarma získáte okamžitý přístup na vaše webové stránky a do vašeho back office, kde najdete několik e-knih na různé výše jmenované témata zdarma, bez nutnosti cokoliv za tyto informace platit.

Dále prostřednictvím svého sponzora, nebo přímo přes kontakt, uvedený na konci stránky, můžete od nás převzít reklamní Aloe výrobek v hodnotě cca 700,- Kč, který můžeme zaměnit za finanční částku cca 400,- Kč, tuto částku Vám bez jakékoliv smlouvy půjčíme a Vy z této částky můžete půjčit 10 € tomu, kdo vás do tohoto systému zapojil.

Toto pak můžete nabídnout i dalším lidem, od kterých už budete půjčky dostávat Vy.

Více o reklamní akci Aloe najdete na úvodní stránce.

Pokud nechcete řešit půjčku sponzorovi přes reklamní Aloe, ale přesto máte zájem si zajistit výdělek, můžete svému sponzorovi půjčit peníze z jiných zdrojů nebo Vám vysvětlíme, jak si z konkrétní reklamní akce vyberete min. 400,- Kč, tuto částku Vám půjčíme a pak z této částky můžete poslat 10€ svému sponzorovi.

Po zaslaní finanční částky svému sponzorovi, se Vám přes systém zařídí aktivace Vašeho registračního linku a pokud i Vy chcete přijímat peníze, můžete pod sebe zaregistrovat max. 5 svých známých nebo přátel, kteří si také mohou převzít reklamní výrobek Aloe a zaměnit to u nás na peníze s tím, že část peněz (10€) pak obdržíte přímo Vy a část peněz si mohou sami ponechat.

Až obdržíte určitý objem peněz podle přesně stanovených pravidel od nových členů, kterým se systém zamlouvá, otevírá se Vám možnost podle vlastního uvážení investovat určitý objem peněz do svých prvních obchodů dle doporučení sponzora.

Co je však v našem systéme podstatné, že nic nemusíte platit z vlastních peněz, ale vše už platíte z peněz, které obdržíte v rámci tohoto systému.

JAK TEDY SYSTÉM FUNGUJE?

1) Registrujete se zdarma přes link od vašeho sponzora

2) Jakmile od nás převezmete reklamní výrobek, převedete si ho u nás na peníze a pošlete z těchto peněz sponzorovi 10€, otevře se vám možnost registrovat svou první líni (max. 5 osob)

3) Po 2 zaregistrovaných členech, kterým se systém líbí (od kterých jste dostali 2 x 10 €) pošlete těchto 20 € svému nadsponzorovi (2. sponzorovi) a tímto se Vám otevírá možnost dostávat peníze od členů z vaší druhé línie (až 25 členů)

4) Až obdržíte 4 x 10 € = 40, pošlete 40 € svému 3.sponzorovi a za to se Vám otevře možnost dostávat peníze od členů z vaší třetí línie (až 125 členů). Získáváte tak až 125 x 40 € = 5000€

5) V tomto momentě přecházíte do 2. fáze a pošlete svému 4.sponzorovi 80 € a máte aktivovanou možnost dostávat peníze od členů z vaší čtvrté línie (až 625 členů). Obdržíte až 625 x 80 € = 50000€

Tímto ale náš systém nekončí, neboť dostáváte potom další informace, jak v projektu pokračovat.

Mezitím si ve spojení se svým sponzorem a ze získaných peněz můžete zaplatit vstup i do jiných MLM systémů a zajistit si tak trvalý a stále rostoucí příjem z MLM podnikání, neboť z tohoto systému za Vámi půjdou i další lidé.

Rekapitulace :
- peníze se posílají vždy mezi konkrétními lidmi, kde na jedné straně někdo půjčuje danou částku a celou tuto částku posílá někomu v rámci klubu, kdo tuto půjčku přijímá. Žádné písemné smlouvy, půjčky se uzavírají ústně, nebo dle dohody elektronicky (e-mailem, přes skype a pod.)
- čím více půjčujete, tím více dostáváte od jiných v rámci klubu
- MCMF dohlíží nad spravedlivou aktivací úrovní členů klubu
- ve struktuře Vás nikdo nemůže obejít a lidé tak jdou za Vámi i do dalších Vámi nabídnutých MLM systémů

Podrobnosti Vám rádi vysvětlíme, nejlépe přes Skype, který když nemáte, tak si ho stáhněte přes: www.skype.com 

======================================

 

   ICQ:  353-763-015  ICQ kontakt

Skype:

 LiveFabest   Skype Me?! 
e-mail:  BurzaX@seznam.cz

Když nejsme on-line na ICQ nebo Skype, napište vzkaz, který nám přijde SMS-kou na mobil: